Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2020

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: “Lato z Marią Skłodowską-Curie”. Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont […]

01.07.2020

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: "Lato z Marią Skłodowską-Curie".

Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont 2020 zamykają się na koniec tegorocznego kalendarzowego lata: 9 września granty indywidualne (Individual Fellowships), a 29 września granty na dofinansowanie programów stypendialnych (COFUND).

"Lato z Marią Skłodowską-Curie" to także szkolenia dla wnioskodawców w nadchodzących konkursach. 1 lipca zapraszamy na trzecią część cyklu spotkań dotyczących elementów dobrego wniosku w konkursie Individual Fellowship.

Ta część cyklu szkoleń będzie dotyczyła opisu Implementation we wniosku. Opowiemy jak przygotować projekt tak, aby nie tylko został on dobrze oceniony przez ekspertów, ale również, aby po przyznaniu grantu jego realizacja była prosta. Podpowiemy jak uporządkować zadania w projekcie by tworzyły spójny harmonogram. Omówimy niezbędne elementy wniosku: pakiety pracy, kamienie milowe oraz rezultaty. Zajmiemy się również kwestią ryzyka w projekcie i zarządzaniem.

Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Uwaga: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu: Implementation. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych częściach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Zapraszamy!

Źródło: kpk.gov.pl