Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2020

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: “Lato z Marią Skłodowską-Curie”. Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont […]

30.06.2020

Weninarium

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: "Lato z Marią Skłodowską-Curie".

Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont 2020 zamykają się na koniec tegorocznego kalendarzowego lata: 9 września granty indywidualne (Individual Fellowships), a 29 września granty na dofinansowanie programów stypendialnych (COFUND).

"Lato z Marią Skłodowską-Curie" to także szkolenia dla wnioskodawców w nadchodzących konkursach. 30 czerwca zapraszamy na drugi odcinek z cyklu spotkań dotyczących elementów dobrego wniosku w konkursie Individual Fellowship.

Ta część cyklu spotkań jest poświęcona planowaniu działań, które mają pomóc w rozwoju kariery naukowej po zakończeniu realizacji grantu MSCA oraz rozpowszechnianiu osiągniętych wyników prowadzonych badań wśród różnych grup odbiorców. Popularyzacja wyników i obszaru badań, jakimi się zajmujemy, to kolejne wyzwanie, które powinno znaleźć swoje miejsce w opisie tej części wniosku. W trakcie spotkania opowiemy, jakie są oczekiwania Komisji Europejskiej, jakie działania warto zaplanować i dlaczego oraz jak i gdzie podane informacje powinny być odzwierciedlone w innych punktach wniosku.

Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Uwaga: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu: Impact. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych częściach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Zapraszamy!

Źródło: kpk.gov.pl