Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2020

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: “Lato z Marią Skłodowską-Curie”. Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont […]

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń, spotkań oraz konsultacji indywidualnych Krajowego Puntu Kontaktowego Programów Badawczych UE: "Lato z Marią Skłodowską-Curie".

Cykl ten poświęcony jest aktualnie otwartym konkursom w ramach MSCA Individual Fellowhsips oraz MSCA COFUND. Przypominamy, że Ostatnie dwa konkursy na Działania Marii Skłodowskiej-Curie  w programie Horyzont 2020 zamykają się na koniec tegorocznego kalendarzowego lata: 9 września granty indywidualne (Individual Fellowships), a 29 września granty na dofinansowanie programów stypendialnych (COFUND).

"Lato z Marią Skłodowską-Curie" to także szkolenia dla wnioskodawców w nadchodzących konkursach. Już 29 czerwca zapraszamy na pierwszy z trzech odcinków spotkań dotyczących elementów dobrego wniosku w konkursie Individual Fellowship.

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie części Excellence wniosku projektowego, w której należy opisać aktualny stan wiedzy w wybranej dziedzinie i zaproponować, jak projekt tę wiedzę poszerzy i uzupełni. Równie istotnym elementem jest opis zaplanowanych szkoleń, zarówno merytorycznych, jak i miękkich, które wesprą rozwój kariery zawodowej naukowca. Ostatni element to współpraca z stypendysty z opiekunem naukowym i jednostką goszczącą oraz transfer wiedzy pomiędzy nimi.

Spotkanie odbędzie się online. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób.

Uwaga: rejestracja dotyczy tylko 1 części cyklu: Excellence. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w pozostałych częściach prosimy o zarejestrowanie się na każde wydarzenie oddzielnie.

Źródło: kpk.gov.pl

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE