Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2021

Zapraszamy na szkolenie Jak aplikować o ERC Advanced Grant, które odbędzie się 16 czerwca br. w godzinach 10:00 – 12:30. Szkolenie jest adresowane przede wszystkim do naukowców przygotowujących wniosek o granty ERC Advanced w bieżący konkursie oraz do wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

Podczas spotkania omówione zostaną ogólne złożenia grantów ERC, kryteria oceny i struktura wniosku oraz przedstawione zostaną porady, jak pisać, by zwiększyć szanse na uzyskanie finansowania.

Szkolenie poprowadzą ekspertki Krajowego Punktu Kontaktowego w obszarze ERC Magdalena Chomicka oraz Bogna Hryniszyn.

Przypominamy, że 20 maja br. Europejska Rada ds. Badań Naukowych (ERC) otworzyła kolejny konkurs w ramach programu Horyzont Europa. Do 31 sierpnia br. badacze i badaczki, którzy są wybitnymi ekspertami w swoich dziedzinach, mogą składać wnioski w konkursie ERC Advanced Grant 2021.

Szkolenie online

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE