A+
A-

Ostatnia aktualizacja: 6 kwietnia 2023

Centrum Współpracy Międzynarodowej UMCS serdecznie zachęca do udziału w spotkaniu online dotyczącym przygotowania wniosków o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Opis wydarzenia

Centrum Współpracy Międzynarodowej UMCS serdecznie zachęca do udziału w spotkaniu online dotyczącym przygotowania wniosków o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), które odbędzie się w czwartek 20 kwietnia 2023 r. w godzinach 10.00-12.30 CEST. Spotkanie przeznaczone jest dla naukowców ze wszystkich dyscyplin i instytucji, którzy chcą ubiegać się o granty ERC w nadchodzących naborach.

Język: spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji online. W celu dokonania rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie zgłoszenia do godz. 15.00 CEST w środę 19 kwietnia 2023 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników spotkania na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać w Excellence in Science Polskiej Akademii Nauk drogą elektroniczną na adres: doskonalosc@pan.pl

Źródło :

https://pan.pl/granty-erc/

https://www.facebook.com/DoskonaloscPAN