Ostatnia aktualizacja: 6 listopada 2020

W imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy Państwa na szkolenie poświęcone prestiżowym grantom Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych- ERC. Szkolenie ma na celu zaprezentowanie nadchodzących konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych oraz formalnych zasad i warunków uczestnictwa w nich. Do udziału w spotkaniu […]

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim naukowców zainteresowanych złożeniem wniosku w konkursach o granty ERC, a także przedstawicieli jednostek naukowych i instytutów badawczych zainteresowanych realizacją grantu w ich instytucjach oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Szkolenie odbędzie się 17 listopada br. w godz. 12:00-13:00

Szkolenie online