A+
A-
Zapraszamy Państwa na warsztaty ERC Mentoring Initiative dla naukowców chcących aplikować o granty ERC Starting i Consolidator w naukach humanistycznych i społecznych, organizowane przez PAN oraz IWM. Celem jest udzielenie małej grupie wnioskodawców zindywidualizowanych porad dotyczących opracowywania propozycji projektów poprzez intensywną dyskusję między sobą oraz […]

Termin zamknięcia zgłoszeń

25.10.2020 23:59:00

Termin wydarzenia

04.12.2020 - 05.12.2020

Miejsce

Webinarium

Opis wydarzenia

Zapraszamy Państwa na warsztaty ERC Mentoring Initiative dla naukowców chcących aplikować o granty ERC Starting i Consolidator w naukach humanistycznych i społecznych, organizowane przez PAN oraz IWM.

Celem jest udzielenie małej grupie wnioskodawców zindywidualizowanych porad dotyczących opracowywania propozycji projektów poprzez intensywną dyskusję między sobą oraz z mentorami. Po warsztatach uczestnicy otrzymają dodatkowy indywidualny mentoring dotyczący propozycji projektów. Należy pamiętać, że wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do przedstawienia swoich propozycji projektów mentorom i innym uczestnikom.

W tym roku wybrani kandydaci będą mieli również możliwość wzięcia udziału w dodatkowej, 30-minutowej sesji "academic writing session", która odbędzie się przed warsztatem, 19 lub 20 listopada w trybie online.

Rejestracja składa się z następujących części:
• Dane uczestnika
• CV naukowca - prezentacja osiągnięć badacza: najważniejsze publikacje - do 5 (Starting Grant) lub do 10 (Consolidator Grant); udział w konferencjach; granty, mobilności, itp.
• Pomysł na projekt - krótki opis propozycji projektu ERC z podkreśleniem nowatorskiego aspektu wysokiego ryzyka (maks. 7000 znaków)
• Oświadczenia związane z ochroną danych osobowych

Zgłoszenia na te warsztaty zbierane są do 25 października 2020 roku.

Typ wydarzenia

Wydarzenie online

Opłaty

None

Organizator

The Institute for Human Sciences (Institut für die Wissenschaften vom Menschen, IWM) oraz Polska Akademia Nauk