Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie online pt.: „Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R”

Dotychczasowy Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE kontynuuje działalność w nowej formule zaproponowanej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Aktualna nazwa to „Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia”.

Zmienił się także zakres terytorialny i merytoryczny działalności Punktu, a o szczegółach organizacyjnych prelegenci poinformują w trakcie szkolenia, na które niniejszym chcielibyśmy Państwa zaprosić.

Spotkanie będzie poświęcone zasadom udziału oraz możliwościom jakie czekają na polskie instytucje w konkursach z obszaru „Widening Participation & Strengthening the ERA” (Szersze uczestnictwo i wzmacnianie Europejskiej Przestrzeni Badawczej).

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli jednostek naukowych i badawczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych.

Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Prosimy o zachowanie tych informacji, ich akceptację i ewentualnie umieszczenie w kalendarzu.

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia

p. Sylwia Nowak, e-mail: s.nowak@ipan.lublin.pl
p. Michał Marszałowicz, e-mail:
mmarszalowicz@ipan.lublin.pl