Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu “Lata z Marią Skłodowską-Curie” poświęcone ostatniemu konkursowi MSCA IF w programie Horyzont 2020. W spotkaniu 21 lipca weźmie udział dr Anna Bąkowska z Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej, doświadczona ewaluatorka wniosków MSCA IF […]

21.07.2020

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu "Lata z Marią Skłodowską-Curie" poświęcone ostatniemu konkursowi MSCA IF w programie Horyzont 2020.

W spotkaniu 21 lipca weźmie udział dr Anna Bąkowska z Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej, doświadczona ewaluatorka wniosków MSCA IF w obszarze nauk o życiu. Będzie to okazja, aby dowiedzieć się na co ewaluatorzy zwracają uwagę przy ocenie wniosków oraz zadać pytania na żywo.

Zapraszamy!

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz