Ostatnia aktualizacja: 28 listopada 2021

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie online organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie, pt.: „Wniosek grantowy z perspektywy eksperta”. Szkolenie dedykowane jest osobom zainteresowanym pracą eksperta KE, posiadającym aktualną wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie nauki, działającym w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie oraz dobrze posługującym się językiem angielskim, a także wszystkim innym osobom zainteresowanym złożeniem wniosku w programie ramowym Horyzont Europa.

Termin zamknięcia zgłoszeń

29.11.2021 00:00:00

Wydarzenie zrealizowane będzie na platformie internetowej Webex, a więc uczestnicy szkolenia muszą posiadać urządzenie (komputer, tablet, telefon) ze stabilnym łączem internetowym. Aby zalogować się na szkolenie wystarczy przeglądarka internetowa, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://www.rpklublin.pl/1524,30-listopada-2021-r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada br.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie