Ostatnia aktualizacja: 22 września 2020

Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych Niemiec w związku z nadchodzącą prezydenturą państwa w Radzie UE organizuje warsztaty dotyczące Akcji Marii Skłodowskiej-Curie. Wydarzenie odbędzie się 29 września w godzinach 9:30-16:30. Głównym tematem wydarzenia będą synergie między MSCA a European Universities Initiative, a także na temacie „Supervision […]

Termin zamknięcia zgłoszeń

11.08.2020 00:00:00

Głównym tematem wydarzenia będą synergie między MSCA a European Universities Initiative, a także na temacie „Supervision in MSCA”, czyli opiekunom naukowym. Podczas warsztatów wypracowywane będą rekomendacje dla tego obszaru działań MSCA.

Serdecznie zapraszamy!

Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych Niemiec