Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2020

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu szkoleń Regionalnego Punktu Kontaktowego Projektów Badawczych UE w Gdańsku pt. „Umiędzynarodowienie badań – granty w programie Horyzont 2020 szansą na wyjazd lub przyjęcie naukowca z zagranicy”. Kolejne spotkanie informacyjne z tej serii planowane jest na 18 czerwca 2020 […]

Termin zamknięcia zgłoszeń

17.06.2020 00:00:00

18.06.2020

Weninarium

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu szkoleń Regionalnego Punktu Kontaktowego Projektów Badawczych UE w Gdańsku pt. „Umiędzynarodowienie badań – granty w programie Horyzont 2020 szansą na wyjazd lub przyjęcie naukowca z zagranicy”. Kolejne spotkanie informacyjne z tej serii planowane jest na 18 czerwca 2020 (czwartek), od godz. 10:00 do godz. 12:00.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione zasady uczestnictwa w programie ramowym UE Horyzont 2020 oraz praktyczne aspekty aplikowania o grant Individual Fellowships (IF).

Przypominamy, że nabór wniosków w tym programie upływa 9 września 2020 r.

Grant Individual Fellowships stwarza badaczom możliwość rozwijania kariery naukowej poprzez realizację badań w Europie (European Fellowshipsoraz poza Europą (Global Fellowships). Granty IF są przeznaczone dla osób z tytułem naukowym doktora lub z co najmniej 4-letnim doświadczeniem w pracy badawczo-naukowej, licząc od momentu uzyskania tytułu magistra.

Gorąco zachęcamy do udziału w szkoleniu!

Regionalny Punku Kontaktowy Projektów Badawczych UE w Gdańsku

Regionalny Punku Kontaktowy Projektów Badawczych UE w Gdańsku:
e-mail: Renata.Downar-Zapolska@pg.edu.pl