Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Zapraszamy studentów, absolwentów, a także naukowców planujących rozwinąć swoją karierę dzięki zagranicznym wyjazdom, na szkolenie on-line dotyczące portalu Euraxess. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 11.30.

Portal Euraxess to serwis internetowy, w którym publikowane są oferty pracy dla naukowców, a także granty, stypendia, projekty badawcze, To ogromna, międzynarodowa baza informacji przygotowana z myślą o mobilnych naukowcach.

Szkolenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz, która opowie o idei funkcjonowania portalu Euraxess oraz przedstawi najważniejsze funkcjonalności strony internetowej. Dowiedzą się Państwo, jak założyć indywidualne konto, a także, jak wyszukiwać oferty pracy i stypendiów.

Źródło: www.kpk.gov.pl

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Szczecinie