Ostatnia aktualizacja: 20 marca 2024

Serdecznie zachęcamy do śledzenia oferty szkoleń organizowanych przez KPK, który wspiera w pozyskiwaniu funduszy na badania naukowe z programu Horyzont Europa. Cyklicznie aktualizowana oferta szkoleń skierowana jest do naukowców, którzy poszukują źródeł finansowania badań naukowych, a także do kadry administracyjnej, która wspiera zarządzania projektem i […]

Cyklicznie aktualizowana oferta szkoleń skierowana jest do naukowców, którzy poszukują źródeł finansowania badań naukowych, a także do kadry administracyjnej, która wspiera zarządzania projektem i uczestniczy w procesie bieżącego monitoringu finansowego i sporządzania raportów finansowych z realizowanych grantów.

Aktualne informacje dostępne są tutaj: https://www.kpk.gov.pl/jak-uczestniczyc-w-he/nasze-szkolenia