Ostatnia aktualizacja: 13 marca 2023

Zapraszamy na webinarium dedykowane naborowi w programie Profesura NAWA - "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o programie Profesura NAWA".

Celem programu jest wspieranie najwyższej jakości działalności naukowo-badawczej i dydaktycznej, prowadzonej przez polskie jednostki akademickie i naukowe, poprzez włączenie w te działania zagranicznych naukowców światowej klasy z nauk: przyrodniczych, inżynieryjnych i technicznych, medycznych i o zdrowiu oraz rolniczych.

Program skierowany jest do wybranych instytucji systemu szkolnictwa wyższego i nauki m. in. polskich uczelni, instytutów naukowych i instytutów badawczych. Będą one mogły otrzymać dofinansowanie na realizację projektu odpowiadającego na wyzwania cywilizacyjne, o dużym znaczeniu w skali globalnej.

Wizytujący naukowcy powinni w znaczący sposób rozwinąć badania naukowe o przełomowym charakterze oraz aktywnie aplikować o prestiżowe granty badawcze.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z głównymi założeniami programu, a także z wnioskiem, który należy złożyć w systemie teleinformatycznym NAWA. Będzie również możliwość zadania pytań.

Webinarium odbędzie się w dniu 31 marca 2022 roku o godzinie 11:30. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegóły dotyczącego tegorocznego naboru można znaleźć TUTAJ

Powiązanie z programem

Profesura NAWA