Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2021

Zapraszamy Państwa na konferencję „Professional Higher Education for Sustainable Development: Creating a Change that Endures”, która odbędzie się w dniach 20-21 maja 2021 roku online. Wydarzenie jest współorganizowane w ramach oficjalnych wydarzeń wspieranych przez portugalską prezydencję w Radzie Unii Europejskiej.

Termin zamknięcia zgłoszeń

14.05.2021 00:00:00

20.05.2021 - 21.05.2021

Celem konferencji jest wypracowanie zbioru szczegółowych rekomendacji i omówienie potencjalnego Planu działań na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju przez zawodowe szkolnictwo wyższe i jego interesariuszy na najbliższe lata.. O tym dyskutować będą przedstawiciele Komisji Europejskiej (w tym Mariya Gabriel), przedstawiciele europejskich uczelni i przedsiębiorstw, decydenci polityczni a także studenci.

Źródło: ppnt.poznan.pl/

EURASHE