Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2021

w imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Lublinie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt.: "Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek projektowy w programie Horyzont Europa?".

Spotkanie odbędzie się 25 maja br. w godz. 12:00-13:00.

W trakcie spotkania zaprezentowane będą nowe formularze wniosków oraz przedstawione będą wymogi formalne konkursów programu Horyzont Europa. Omówione zostaną również kryteria oceny wniosku i uwagi recenzentów, z jakimi spotykali się wnioskodawcy w poprzednich programach ramowych.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni wyższych i instytutów badawczych, jak i przedsiębiorców zainteresowanych złożeniem wniosku o grant w ramach programu Horyzont Europa.

Aby uczestniczyć w szkoleniu, należy zgłosić swój udział poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://www.rpklublin.pl/1483,25-maja-2021-r

Szkolenie online

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie