Ostatnia aktualizacja: 4 września 2020

Już 19 sierpnia Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE organizuje kolejne już spotkanie w ramach cyklu szkoleń i warsztatów związanych z otwartym naborem wniosków w Akcjach Marii Skłodowskiej-Curie. Tym razem spotkanie dotyczyć bzie części wniosku związanego z wymiarem etycznym, a poprowadzi je dr Anna Bąkowska […]

19.08.2020

Tym razem spotkanie dotyczyć bzie części wniosku związanego z wymiarem etycznym, a poprowadzi je dr Anna Bąkowska z Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczona ewaluatorka kwestii etycznych we wnioskach MSCA IF.

Szkolenie jest adresowane do osób piszących wnioski w odpowiedzi na otwarty konkurs. Zapraszamy naukowców oraz osoby z instytucji goszczących wspierających przygotowanie wniosku.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE