Ostatnia aktualizacja: 30 września 2020

Enterprise Europe Network, Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań Jądrowych zapraszają na trzecią edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „Global Nuclear Physics Innovation”. Wydarzenie planowane jest w dniach 2-3 grudnia 2020 r. Ta edycja odbędzie się całkowicie […]

02.12.2020 - 03.12.2020

Enterprise Europe Network, Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań Jądrowych zapraszają na trzecią edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „Global Nuclear Physics Innovation”. Wydarzenie planowane jest w dniach 2-3 grudnia 2020 r. Ta edycja odbędzie się całkowicie zdalnie.

Trzecia edycja spotkania brokerskiego „Global Nuclear Physics Innovation” organizowana jest w szczególnym terminie. Wśród różnych obszarów działalności badawczej dodajemy specjalną tematykę dotyczącą walki z Covid-19 – analizę struktury białek wirusa z wykorzystaniem cyklotronu.

Spotkanie brokerskie