Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2021

W imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE Region Północno-Zachodni serdecznie zapraszamy przedstawicieli jednostek naukowych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów zainteresowanych poznaniem możliwości partycypacji w Horyzoncie Europa na szkolenie poświęcone temu zagadnieniu. Wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się już 29 kwietnia w godz. 10:00-12:30.

Podczas szkolenia uczestnicy zostaną wprowadzeni w ogólne zasady uczestnictwa w nowym programie ramowym Horyzont Europa, poznają  jego strukturę, nowości w odniesieniu do Horyzontu 2020, jak również dowiedzą się na jakie obszary tematyczne będzie kładziony nacisk w najbliższym okresie finansowania. Ponadto, zostaną przekazane informacje nt. możliwości zostania ekspertem Komisji Europejskiej.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Agnieszka Korpal, e-mail: Agnieszka.Korpal@zut.edu.pl, tel. 91 449 41 53.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Region Północno-Zachodni