Ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2022

Krajowy Punkt Kontaktowy rozpoczyna cykl wydarzeń poświęconych grantom Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Wydarzenia odbędą się w formie szkoleń skierowanych do wszystkich osób zainteresowanych tematyką grantów ERC oraz warsztatów dedykowanych naukowcom, którzy planują złożyć wniosek w konkursach ERC.

10,00 - 13.00

Już 6 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00 odbędzie się szkolenie on-line „Granty ERC w Horyzoncie Europa”. Podczas szkolenia KPK odpowie na pytania co to są granty ERC i jaka jest ich idea. Zastaną omówione rodzaje grantów, profil kandydata/ki, struktura i sposób oceny wniosku.

Obalone zostaną mity a prelegenci podzielą się dobrymi wskazówkami. Przedstawią również Państwu główne założenia i zasady działania inicjatywy Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych ERC Mentoring Initiative.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Kubica-Oroń, ekspertka KPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Powiązanie z programem

ERC CONSOLIDATOR GRANT