A+
A-
W dniach 22-24 września 2020 r. Komisja Europejska organizuje Europejskie Dni Badań i Innowacji 2020. W tym roku to wydarzenie odbędzie się całkowicie wirtualnie. Podczas tego corocznego wydarzenia podejmowane są decyzje mające wpływ na kształtowanie przyszłości badań i innowacji w Europie. Tegoroczny format będzie okazją […]

Termin wydarzenia

22.09.2020 - 24.09.2020

Miejsce

Webinarium

Opis wydarzenia

W dniach 22-24 września 2020 r. Komisja Europejska organizuje Europejskie Dni Badań i Innowacji 2020. W tym roku to wydarzenie odbędzie się całkowicie wirtualnie.

Podczas tego corocznego wydarzenia podejmowane są decyzje mające wpływ na kształtowanie przyszłości badań i innowacji w Europie.

Tegoroczny format będzie okazją do podsumowania osiągnięć w zakresie badań i innowacji w globalnej reakcji na pandemię koronawirusa i wykorzystania reakcji UE: koordynacji doskonałej nauki w zakresie zdrowia, ożywienia społecznego i gospodarczego.

W tym przełomowym roku: po bezprecedensowym globalnym kryzysie, tuż przed uruchomieniem Horyzontu Europa – kolejnego programu badań i innowacji rozpoczynającego się w 2021 r. – oraz rozszerzonej Europejskiej Przestrzeni Badawczej, wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję do omówienia, w jaki sposób badania i innowacje będą przynosiły korzyści dla przyszłości Europy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a program oraz szczegóły konferencji znajdą Państwo poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Typ wydarzenia

Konferencja online

Opłaty

Brak

Organizator

Komisja Europejska