Ostatnia aktualizacja: 4 września 2020

Polska Akademia Nauk oraz wiedeński Instytut Nauk o Człowieku zapraszają naukowców na szkolenie ERC Mentoring Initiative, które odbędzie się 4 i 5 września. Rejestracja możliwa jest do 11 sierpnia. Warsztaty skierowane są do naukowców, którzy zamierzają ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w […]

Termin zamknięcia zgłoszeń

11.08.2020 11:00:00

03.09.2020 - 04.09.2020

Warsztaty skierowane są do naukowców, którzy zamierzają ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w latach 2021-2023.

Podczas dwudniowej serii spotkań eksperci ERC oraz mentorzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z przygotowaniem wniosku aplikacyjnego. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swój projekt badawczy oraz indywidualnie go skonsultować. Warsztaty odbywać będą się w języku angielskim.

Spośród przesłanych zgłoszeń Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN wyłoni 5 uczestników konsultacji.

Polska Akademia Nauk