Ostatnia aktualizacja: 22 września 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy Uniwersytecie Warszawskim już 16 lipca organizują spotkanie online dla wnioskujących w ostatnim konkursie ERC- Advanced Grant. Webinarium przyjmie formę sesji Q&A, podczas której naukowcy będą mogli zadać konkretne pytania dotyczące procesu wnioskowania, konkretnych elementów […]

17.07.2020

Webinarium przyjmie formę sesji Q&A, podczas której naukowcy będą mogli zadać konkretne pytania dotyczące procesu wnioskowania, konkretnych elementów aplikacji czy kwestii budżetowych.

Spotkanie odbędzie się 17 lipca o godzinie 11:00. Obowiązuje rejestracja na to wydarzenia dostępna na:

Przypominamy, że termin składania wniosków w konkursie ERC Advanced Grant mija 26 sierpnia.

Zapraszamy!

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy Uniwersytecie Warszawskim