Ostatnia aktualizacja: 4 września 2020

NFOŚiGW zaprasza na trzecie szkolenie dla wnioskodawców przygotowujących wnioski o dofinansowanie projektów LIFE w ramach Podprogramu działań na rzecz klimatu w ramach naboru 2020. podczas spotkania przedstawione zostaną zasady oceny wniosków LIFE w obszarze klimatu, oczekiwania KE, formularze techniczne i finansowe przygotowania projektu LIFE. Osoby, […]

Osoby, które nie miały okazji uczestniczyć we wcześniejszych szkoleniach poświęconych tym zagadnieniom zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi nagraniami webinarów z dnia 7 maja i 9 lipca br..

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej