Ostatnia aktualizacja: 22 września 2020

W imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w Lublinie zapraszamy na szkolenie poświęcone działaniom wspierającym uczestnictwo w programach ramowych Unii Europejskiej. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo z jakich programów i innych form wsparcia mogą korzystać indywidualne osoby oraz zespoły uczestniczące lub planujące uczestniczyć w […]

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo z jakich programów i innych form wsparcia mogą korzystać indywidualne osoby oraz zespoły uczestniczące lub planujące uczestniczyć w programach ramowych Unii Europejskiej, w tym:

• Programy i działania wspierające Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: o Granty na granty, Premia na horyzoncie, Międzynarodowe Programy Współfinansowane, o Krajowa Koordynacja programu COST.
  • Programy stypendialne w ramach działania MSCA Cofund, które wspierają przyjmowanie zagranicznych naukowców.
  • Oferta Sieci Krajowego Punktu Kontaktowego, Euraxess Polska, Biura Doskonałości Naukowej PAN, Biura Promocji Nauki „PolSCA”, Krajowego Punktu Kontaktowego Instrumentów Finansowych oraz Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, Europe Enterprise Network.
  • Oferta NCBiR: możliwości aplikowania o projekty międzynarodowe w ramach ERA-Net.
  • Program PARP: Granty na eurogranty

Szkolenie odbędzie się 30 września br. w godz. 12:00-13:00.

Szczegóły dotyczące spotkania znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej RPK Lublin: www.rpklublin.pl.

Zapraszamy!

Szkolenie