Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2021

W imieniu Zachodniopomorskiego Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych rozwojem kariery i chcących zdobyć międzynarodowe doświadczenie na szkolenie on-line poświęcone grantom indywidualnym MSCA Postdoctoral Fellowships.

Uczestnicy wydarzenia:

• dowiedzą mobilność i granty międzynarodowe pozwalają rozwinąć karierę naukową;
  • poznają podejście do grantów w aktualnej perspektywie budżetowej UE;
  • zapoznają się z zasadami uczestnictwa i elementami wniosku stypendialnego MSCA Postdoctoral Fellowships;
  • dowiedzą się na co zwracają uwagę oceniający wnioski i jakich błędów należy unikać przy aplikowaniu o grant.

Szkolenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz. Gościem wydarzenia będzie dr Anna Bąkowska z Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej z Uniwersytetu Warszawskiego doświadczona ekspertka Komisji Europejskiej oceniająca wnioski stypendialne w poprzednim Programie Ramowym UE Horyzont 2020.

Źródło: innowacje.zut.edu.pl

Szkolenie online